WALNE ZGROMADZENIE PSAA 27.05.2024

W dniu 27 maja 2024, na platformie Teams, zdalnie, odbyło się Zebranie Walne członków PSAA.

Zebranie miało charakter sprawozdawczo-wyborczy. Zebranie odbyło się drugim terminie, czyli 27 maja o godz. 10:20.Zebranie prowadził i moderował p. Tomasz Goetzendorf-Grabowski.

Pan Goetzendorf-Grabowski powitał wszystkich uczestników i otworzył spotkanie omawiając agendę oraz uzyskując zatwierdzenie jej punktów przez wszystkich  uczestników Zebrania.

Prezes zarządu Pan  Goetzendorf-Grabowski przedstawił sprawozdanie z działalności PSAA w 2023 roku. Zrelacjonował  uczestnictwo przedstawicieli PSAA, członków Programme Committee  w spotkaniu komitetu oraz w Emerging Technology Forum we wrześni 2023 w Kioto.

Dr Łukasz Kiszkowiak na wniosek zarządu PSAA został nominowany na funkcję wiceprezydenta CEAS ds. kontaktów i publikacji

Po sprawozdaniu Zarządu, zostało przedstawione sprawozdanie finansowe za rok 2023, przez Skarbnika PSAA, p. Agnieszkę Kwiek.

Następnie, p. Łukasz Kiszkowiak z Komisji Rewizyjnej zaprezentował sprawozdanie Komisji.

Zostały odczytane i przyjęte następujące 3 uchwały:

• Uchwała nr 1 w sprawie wykorzystania nadwyżki przychodów za rok 2023
  • Uchwała nr 2 w sprawie przyjęcia uproszczonych zasad sporządzania sprawozdań finansowych przewidzianych dla jednostek mikro w roku 2023
  • Uchwała nr 3 w sprawie sprawozdania Zarządu i Komisji Rewizyjnej za rok 2023
  • Uchwała nr 4 w sprawie zwiększenia rocznej składki członkowskiej do 100 zł.

Prezes PSAA Pan Goetzendorf-Grabowski zaproponował aby dotychczasowy Zarząd pozostał w niezmienionym składzie, co spotkało się z aprobatą zebranych.

Spotkanie zakończyło się o godz. 11:30.

linki do prezentacji:

Sprawozdanie 2023 oraz plany 2024